Kent Veteriner Tıp Merkezi, sevimli dostlarınızın sağlığı için her zaman burada! Veteriner Hekim Elif Nilay TAŞKIRAN tarafından 2023 yılında kurulan kliniğimiz, bilimsel verileri temel alarak koruyucu hekimlik ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Amacımız, can dostlarımızın sağlığını korumak ve mutlu bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olmaktır.

Veteriner Hekim Elif Nilay Taşkıran, çocukluk hayali olan veteriner hekimlik eğitimine 2009 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde başlamış, 2015 yılında tamamlayarak veteriner hekim ünvanı kazanmıştır. Eğitim sürecinde ve eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli klinik, poliklinik ve rehabilitasyon merkezlerinde Veteriner Hekim olarak görev almıştır. Mesleki hayatında sürekli olarak kendini geliştirmek için birçok seminer ve kongreye katılmıştır. Kendisinin de sahibi olduğu sevimli kedileri Çıtır ve Bıdık da kliniğimizin bir parçasıdır.

Kent Veteriner Tıp Merkezi olarak, üst düzey teknolojik ekipmanlarımızla muayene, teşhis ve tedavi, koruyucu hekimlik, mikroçip, antiparaziter tedavi ve aşı, acil müdahale, laboratuvar ve görüntüleme, ağız ve diş sağlığı, anestezi ve yoğun bakım, cerrahi müdahale, doğum, hospitalizasyon, yurt dışı çıkış işlemleri hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca, sevimli dostlarımızın bakımları için pet kuaför, banyo, mama ve petshop hizmetlerimiz de mevcuttur. Dostlarınızdan uzaktayken gözünüz arkada kalmasın diye pansiyon hizmeti de sunmaktayız.

Kent Veteriner Tıp Merkezi olarak, sevimli dostlarımızın sağlığı bizim önceliğimizdir. İyi bir yaşam kalitesi için, bizimle iletişime geçin ve randevunuzu oluşturun.